» NEWSLETTER

Bądź na bieżąco, poinformujemy Cię o najważniejszych wydarzeniach.

Stowarzyszenie istnieje od 2007 roku. Wykształciliśmy ponad 700 instruktorów rekreacji ruchowej.
Kalendarium warsztatów hatha jogi 2014 / Kurs Relaksacji
Już od kilku lat do osób, które swego czasu zgłosiły chęć otrzymywania informacji związanych z naszą działalnością w zakresie hatha jogi,  rozsyłamy wiadomości na temat  organizowanych  warsztatów, kursów, studiów podyplomowych i innych wydarzeń. Tym razem chcemy przekazać Państwu dwie informacje.

1. Kalendarium warsztatów hatha jogi zaplanowane na pierwszą połowę nadchodzącego roku. Pragniemy nadmienić, że propagowane przez nas ćwiczenia hatha jogi są poparte wiedzą akademicką w zakresie kultury fizycznej.
Warsztaty w Złotym Potoku
Prowadzącymi zajęcia są wykładowcy organizowanych przez nas  kursów i studiów podyplomowych (Janusz Szopa oraz jego współpracownicy –  nauczyciele akademiccy AWF w Katowicach oraz goście):

  • w pierwszy weekend ferii zimowych województwa śląskiego (17-19.01.2014)
  • majówka (1-4.05.2014)
  • weekend w okresie Bożego Ciała (19-22.06.2014)
Bliższe informacje na temat wymienionych wyżej warsztatów przekazane zostaną Państwu na miesiąc przed ich rozpoczęciem.

2. Pragniemy Państwu zaproponować Kurs Relaksacji. 
Kurs ma na celu teoretyczne i praktyczne zapoznanie się z zarządzaniem stresem oraz sposobami zmniejszania napięcia występującego na co dzień w organizmie człowieka. Na zajęciach omówione zostaną m.in. naukowe modele stresu, jego fizjologia, a także podstawy teoretyczne metod relaksacyjnych. Przećwiczone zostaną: progresywna relaksacja Jacobsona, trening autogenny Schultza, wizualizacje oraz techniki koncentracji umysłu.
Będzie to szkolenie w wymiarze 100 godzin.

Kurs skierowany jest do osób pragnących nauczyć się stosowania technik relaksacyjnych na własne potrzeby oraz do osób zainteresowanych wykorzystywaniem tych metod w pracy zawodowej.    

Przedmioty objęte programem szkolenia są od lat wykładane w akademiach wychowania fizycznego, na studiach podstawowych i podyplomowych, są też znacznym rozszerzeniem zagadnień, z jakimi zapoznajemy uczestników naszych kursów instruktora hatha jogi.

Absolwenci kursu otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zainteresowanych proponowanym kursem prosimy o wstępne zgłaszanie chęci uczestnictwa na adres krzem712@gmail.com

Zapraszamy
Janusz Szopa (i Maria Krzemińska)
Publikacja: 2013-12-03 12:59:14