» NEWSLETTER

Bądź na bieżąco, poinformujemy Cię o najważniejszych wydarzeniach.

Stowarzyszenie istnieje od 2007 roku. Wykształciliśmy ponad 700 instruktorów rekreacji ruchowej.
WAKACJE z JOGĄ i EKO-GOTOWANIEM / 26 – 31 sierpnia 2013r. Jarosławiec
W pięknym nadmorskim zakątku, w sercu polskiego wybrzeża między Ustką a Darłowem, będziemy czerpać energię na nadchodzące miesiące z otaczającej natury i zajęć jogi, a podczas warsztatów zdrowego gotowania dowiemy się, jak efektywnie czerpać energię z pożywienia, by w codziennym życiu znaleźć harmonię i siłę.

Miejsce: Jarosławiec położony jest na potężnym klifie wznoszącym się do 45 m n.p.m. obfitującym w miejsca widokowe zapewniające niezapomniane wrażenia, zaś szeroka piaszczysta plaża, w którą klif przechodzi w zachodniej części miejscowości, to doskonałe miejsce błogiego wypoczynku w słońcu. Dzięki dalekiemu wysunięciu w morze oraz temu, że w pobliżu nie ma przemysłu, ani ujść większych rzek, woda morska ma tutaj najwyższą klasę czystości. Dla miłośników koni - jazdy w teren brzegiem morza!

Dla kogo: Oprócz pasjonatów jogi mile widziane osoby szukające okazji, by zacząć ćwiczyć, jak również osoby towarzyszące i rodziny z dziećmi. Program ułożony jest tak, by nie zabrakło czasu na morskie kąpiele i plażowanie, jak również na aktywny wypoczynek w największym na polskim wybrzeżu aquaparku z podgrzewaną wodą czy też całorocznym stoku narciarskim pod dachem.

W programie:
  • Joga - zajęcia dwa razy dziennie w dwóch grupach o różnym stopniu zaawansowania. Poprowadzą je dyplomowane instruktorki dwóch szkół: Krakowskiego Joga Centrum – Agnieszka Grin-Walaszek oraz Grudziądzkiej Szkoły Jogi – Iwona Madej-Karetko. Zajęcia jogi nakierowane będą na regenerację i odżywienie organizmu w dobroczynnym działaniu klimatu bogatego w jod i pierwiastki śladowe.
  • Warsztaty Eko-gotowania obejmą trzy wieczory. Oprócz części teoretycznej warsztaty praktyczne, na których wspólnie przygotujemy energetyzujące potrawy i je następnie ze smakiem skonsumujemy.
  • Zakwaterowanie: Pensjonat „Constans” w którym będziemy gościć wyróżnia się oryginalną architekturą, przytulnym wnętrzem, pełną uroku restauracją oraz niepowtarzalną atmosferą. Pokoje 2 i 3 osobowe oraz typu studio. Każdy pokój ma własną łazienkę, wyposażony jest w telewizor LCD z kanałami satelitarnymi oraz sprzęt plażowy.
  • Wyżywienie: dwa obfite i bardzo smaczne wegetariańskie posiłki dziennie oraz poranna herbata i lekkie śniadanie.
Kurs rozpoczniemy 26 sierpnia regeneracyjnymi zajęciami jogi o godz. 17.30 (kolacja godz. 19.00), a zakończymy obiadem 31 sierpnia ok. 12.30.

Więcej informacji: plakat
Publikacja: 2013-06-08 07:19:01