» NEWSLETTER

Bądź na bieżąco, poinformujemy Cię o najważniejszych wydarzeniach.

Stowarzyszenie istnieje od 2007 roku. Wykształciliśmy ponad 700 instruktorów rekreacji ruchowej.
WAKACJE Z JOGĄ DLA RODZIN NAD MORZEM / 11 - 17 sierpnia 2013r. Rogowo
Wakacyjna joga dla dorosłych z kreatywnymi warsztatami: "Piracki Obóz Kapitana Toma" to propozycja skierowana szczególnie do rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Ten cichy zakątek nad Bałtykiem na mierzei pomiędzy morzem, a jeziorem Resko Przymorskie to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, czystej i niezatłoczonej plaży oraz bezpiecznego miejsca na wypoczynek z rodziną. Dla pasjonatów żeglarstwa i sportów wodnych - jezioro oddalone o kilkadziesiąt metrów, widoczne z okien pokoju... Dla miłośników słońca - piękne wybrzeże, czysta, szeroka piaszczysta plaża, oddalona o 100 metrów od Ośrodka...... takich miejsc nad polskim wybrzeżem nie ma już wiele.

W programie:
  • Joga dla dorosłych i dzieci w wieku 12+ dwa razy dziennie na nowej, dużej sali balowej lub w plenerze (również na plaży !!! – zabierzcie odpowiedni strój). Program radosnej i odżywczej jogi z Agnieszką dostosowanej tematycznie do grupy.
  • Warsztaty kreatywne dla dzieci w wieku 3 – 12 lat: "Piracki Obóz Kapitana Toma". Już od rana 7.30 – 8.00 mali piraci spotykają się na Poranku Pirata z gimnastyką smyka, a w czasie zajęć jogi porannej i popołudniowej Kapitan Tom będzie eksplorował teren z małymi piratami w poszukiwaniu ekscytujących przygód. Dzień zakończy się Wieczornym pirackim czytaniem bajek i opowieści w godz. 19.30 – 20.00.
  • Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym „Wiktoria” w Rogowie, oddalonym o 3 km od Mrzeżyna i 12 km od Kołobrzegu. Ośrodek otoczony jest sosnowym lasem, na dużym ogrodzonym terenie. Pokoje 1, 2, 3 i 4 lub 5 osobowe z łazienkami, pokoje 2-osobowe Lux lub apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik bezprzewodowy, zastawę stołową, lodówkę.
  • Wyżywienie wegetariańskie: poranna lekka owsianka z bakaliami i wzmacniający napój, obfity obiad z deserem oraz ciepła kolacja w formie stołu szwedzkiego.
  • Wieczorki tematyczne dla dorosłych i spotkania filmowe z dyskusją.
  • Do dyspozycji gości: duży plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, miejsce na grill i ognisko, pole namiotowe, dozorowany parking.
  • Dla uczestników kursu będą możliwe odpłatne konsultacje z zakresu ziołolecznictwa, medycyny chińskiej, diety oraz fizjoterapii.
  • Ośrodek dysponuje wypożyczalnią sprzętu plażowego: (leżaki, wiatrochrony) oraz wypożyczalnią rowerów.

Kurs rozpoczniemy kolacją 11 sierpnia o godz. 19.30, a zakończymy obiadem 17 sierpnia ok. godz. 12.00. Przyjazd od godz. 15.00. 

Więcej informacji: plakat
Publikacja: 2013-06-07 07:03:09